طب سنتي

مقايسه انواع روغن هاي گياهي(روغن آرگان بهتره يا نارگيل)

روغن آرگان بهتره يا نارگيل؟ اين سوال شايد براي شما هم ايجاد شده باشد كه كدام يك از روغن هاي گياهي مي توانند براي شما مناسب باشند؟ عدم آشنايي با ويژگي هاي هر كدام از روغن هاي گياهي ممكن است مشكلاتي را براي افراد به همراه داشته باشد. به بيان ديگر حتي در مورد استفاده از محصولات گياهي هم بايد دقت بالايي به خرج داد.

روغن آرگان و روغن نارگيل جزو محبوب ترين روغن هاي گياهي موجود در فروشگاه ها هستند. اما اغلب مردم هميشه اين سوال از فروشنده مي پرسند كه روغن آرگان بهتره يا نارگيل ؟ در پاسخ بايد گفت به طور كلي هر كدام از اين روغن ها مزيت هاي مخصوص به خود را دارند.

و نكته ي مهم هدف شما از تهيه ي اينگونه محصولات است. شما بايد تعيين نماييد كه روغن گياهي را براي چه هدفي خريداري مي نماييد. در اين صورت مي توان مقايسه دقيقي بين روغن آرگان و روغن نارگيل انجام داد.

هر كدام از اين روغن ها براي يك هدف خاص مي توانند مورد استفاده قرار گيرند.

بالاخره روغن آرگان بهتره يا نارگيل؟

شيوه توليد: زماني كه مي خواهيم مقايسه اي بين روغن آرگان و روغن نارگيل داشته باشيم، لازم است تا شرايط ساخت و آماده سازي آن ها را بررسي نماييم. توليد روغن آرگان به دليل كمياب بودن اين گياه در دنيا با دشواري هاي زيادي همراه است. اما روند آماده سازي روغن نارگيل به طرز ساده تري انجام مي گيرد.

 

قيمت: در پاسخ به اين سوال كه روغن آرگان بهتره يا نارگيل بايد از نظر قيمت نيز آن ها را بررسي كرد. كمياب بودن روغن آرگان باعث شده تا نمونه ي اصل آن با قيمت بالاتري در مقايسه با روغن نارگيل به فروش برسد. روغن آرگان اصل را مي توانيد با قيمت بسيار مناسب از فروشگاه ملك بايو تهيه نماييد.

مزايا: هر كدام از روغن هاي آرگان و نارگيل مزيت هاي متعددي براي سلامتي پوست، مو و حتي سيستم هاي داخلي بدن دارند. براي مثال توصيه شده استفاده از هر دو اين روغن ها مي تواند در تقويت ريشه مو و همچنين درخشندگي پوست نقش بسزايي داشته باشد.

 

انواع روش هاي مصرفي: روش مصرف هر كدام از روغن هاي گياهي ممكن است با ديگري تفاوت داشته باشد. زماني كه براي شما اين پرسش ايجاد مي شود كه روغن آرگان بهتره يا نارگيل لازم است شيوه مصرف آن را هم مد نظر قرار دهيد. مصرف خوراكي و موضعي معمول ترين روش هاي استفاده از اين روغن هاي گياهي به حساب مي آيند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۳۱:۱۲ توسط:سريه موضوع:

خريد روغن آرگان ديجي كالا يا ملك بايو؟

ميزان خريد روغن آرگان ديجي كالا به دليل افزايش آگاهي مردم پيرامون مزيت هاي اين ماده بسيار زياد است. خيلي از افراد در كنار ديگر خريدهاي خود از ديجي كالا، روغن آرگان را هم سفارش مي دهند.

اما نكته ي مهم در هنگام استفاده از روغن آرگان، اصالت آن است. اصل بودن روغن آرگان شرط اصلي اثرگذاري بر رفع مشكلات پوست و مو مي باشد. شما در سايت هاي مختلفي مثل ديجي كالا، با روش هاي تشخيص آرگان اصل و يا نكات مربوط به استفاده مطلوب از آن آشنا نخواهيد شد.

به همين دليل هم افراد زيادي هنوز هم اين سوال را مي پرسند كه خريد روغن آرگان ديجي كالا ايرادي دارد يا خير.

اگر شما هم هنوز براي خريد روغن آرگان اصل مردد هستيد كه كدام فروشگاه را انتخاب نماييد، حتما در ادامه ي متن با ما همراه باشيد.

مقايسه خريد روغن آرگان ديجي كالا با ملك بايو

خريد روغن آرگان ديجي كالا را بهتر است ديگر كنار بگذاريد! بله درست است در اين بخش مي خواهيم يك فروشگاه برتر در زمينه فروش روغن آرگان اصل را به شما معرفي نماييم. روغن آرگان ملك بايو مي تواند آرزوي شما براي رسيدن به پوست و موي درخشان و بدون نقص را تحقق بخشد.

از مزيت هاي كنار گذاشتن خريد روغن آرگان ديجي كالا مي توان به موارد زير اشاره نمود:

  • فقط روغن اصل تهيه مي كنيد: شما در ديجي كالا نمي توانيد روغن اصل را تشخيص دهيد. روغن آرگان در ديجي كالا توسط فروشنده هاي مختلفي ارائه مي شود. از اين رو تشخيص روغن آرگان اصل كار دشواري خواهد بود.
  • قيمت مناسب: خريد روغن آرگان ديجي كالا اغلب با هزينه هاي بالايي انجام مي گيرد. در صورتي كه شما مي توانيد روغن آرگان اصل را با قيمت مناسب از ملك بايو بايد تهيه نماييد.

 

  • ارائه مشاوره: هنوز هم در خريد روغن آرگان ملك بايو مردد هستيد؟ نگران نباشيد به راحتي مي توانيد با كارشناسان فروشگاه ملك بايو در تماس باشيد. و مشاوره هاي رايگان را دريافت نماييد.

 

  • فعاليت تخصصي در زمينه روغن آرگان: خريد روغن آرگان ديجي كالا به دليل تخصصي نبودن اين فروشگاه ممكن است مشكلاتي را براي شما به همراه داشته باشد. اما اگر شما با كيفيت ترين روغن آرگان را از ملك بايو تهيه كنيد، اطلاعات مفيدي در مورد چگونگي استفاده از آن هم در اختيار شما قرار خواهد گرفت. تخصصي بودن فعاليت ملك بايو باعث شده در زمينه توليد و فروش ملك بايو باعث شده تا مزيت هاي زيادي نسبت به ديگر فروشگاه ها داشته باشد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۳۱:۱۸ توسط:سريه موضوع: